Adwords reklam ajansı İzmir

Yapılan araştırmalardan alınan sonuçlara göre dünyada her gün milyarlarca insan Google arama motoruna girip arama yapmaktadır. Bu insanlar milyonlarca farklı anahtar kelimelerden yaptıkları aramalar sayesinde istedikleri şeylere ulaşabilmektedirler. Bu yazımızda sizlere Adwords reklam ajansı İzmir, adwords reklamın faydaları ve benzeri gibi konularda yaptığınız araştırmalarınız için faydalı olabilecek bilgilerde ve tavsiyelerde bulunacağız.

 

 

Adwords reklam ajansı İzmir
Adwords reklam ajansı İzmir

Adwords reklam ajansı İzmir sayesinde hedef kitleye daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bilinen üzere dünyada en çok kullanılan arama motoru google’dır. Dünya genelinde yapılan bir araştırmaların verdiği sonuçlara göre dünya üzerindeki tüm arama motorlarından yapılan aramaların yüzde doksanını google, yüzde üçünü bing, yüzde iki buçuğunu yahoo ve geri kalan yüzde dört buçuğunu da diğer kalan arama motorları oluşturmaktadır. Google adwords reklam modeli metin bazlı çalışan bir reklam modelidir. Yapılacak olan reklam belli limitler doğrultusunda kullanılan satırlardan oluşmaktadır. Bunlar ilgi çekici başlık, açıklama satırı, site alan adı gibi bölümlerden oluşmaktadır. Google adwords reklam çalışma prensibi gösterilen reklam üzerine değil tıklanan reklam üzerine ücret ödemesi yapılmaktadır. Bu ücret bir çok nedene bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin kullanılacak anahtar kelime yada sektörünüzdeki yaşanan rekabet ve benzeri gibi bir çok etken adwords ücretlerini etkileyen faktörlerin başında gelmektedir.

 

Google adwords reklamlarının en büyük özelliklerinden bir tanesi ise reklam bütçeniz her ne kadar olursa olsun google üzerinden reklam verebilirsiniz. Adwords reklam ajansı İzmir sayesinde sizlere bu ve buna benzer konularda yardımcı olacağız. Google adwords reklamları hedeflediğiniz kitleye ulaşabilmenin en kısa ve en kolay yolları arasında geçmektedir. Bu sayede kendi hedeflerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin İletişim

 

Adwords reklam ajansı İzmir
Adwords reklam ajansı İzmir

Eğer sizde Adwords reklam ajansı İzmir, İzmir’de adwords reklam hizmeti veren ajanslar, İzmir google adwords reklam ajansları ve benzeri  hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bu konu veya buna benzer konular hakkında sormak istediğiniz daha detaylı sorular için İzmir Ajans’ı 0 555 00 10 736  numaralı telefondan arayarak irtibat kurmanız mümkündür.

Google Adwords Reklamı almak için bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.

editor Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir